متن را با دقت میخوانم، آنطور نیست که میخواهم! اگر از غلط‌های املایی‌اش چشم بپوشم، باز هم نمیتوانم از قرار گرفتن جملات کسل کننده چشم پوشی کنم. متن تندی مینویسم بر نقدش و مینویسم :لطفا متن را بازبینی کنید.» درست قبل از فشردن دکمه ارسال، دکمه مکث خودم را می‌فشارم:وایسا!!» مگر خودم اوایل نوشته هایم بی‌نقص بوده؟؟ مگر اکنون هم نوشته هایم بی نقص است؟؟‌ دست نگه میدارم. متن تندم را پاک میکنم و با تعریف از ایده متنی که نوشته سعی میکنم کمکش کنم تا نوشته‌اش را اصلاح کنم. و بعد نفس عمیقی میکشم میگویم :از کجا معلوم؟؟ شاید از دل این نوشته ها نویسنده خوش ذوقی بیرون بیاید.» :) 

+ حالم خوب است، خدا را شکر. پس نوشتن متن التیام زخم درون» احساس سبکتری داشتم و تصمیم گرفتم او را از اعماق قلبم ببخشم. سخت است کنار آمدن با این احساس رشد کرده که مانند زالو مرا از درون میمکد. مطمئنا از پسش برمی‌آیم، و مصرانه بر آن پا میفشارم ⁦:-)⁩

۱۳. موفقیت تنها چاره زندگیمه!

۱۲. کوچک به اندازه پنج

۱۱. و بالاخره هوای پاییز!

متن ,نوشته ,» ,کنم ,مگر ,مینویسم ,نوشته هایم ,متن را ,  حالم ,حالم خوب ,خوب است،

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود کتاب اخلاق اسلامی محمد داودی همراه خلاصه شناخت تکنولوژی های روز دنیا https://hamiranmetallurgy.com/ حفاظ شاخ گوزنی دستگاه تصفیه آب سافت واتر در شیراز ارز دیجیتال الی پرواز دانلود کتاب تفسیر موضوعی قرآن مکارم شیرازی درب ضد سرقت و درب چوبی علی فن سانتریفیوژ